HAKKIMIZDA

FS Makina , 2006 yılında  İzmir'de kurulmuş olup,  şu ana kadar yaptığı bütün işlerle ve doğru ilkeleriyle kendi alanındaki sayılı firmalardan biri olarak idare, kurum ve kuruluşların takdirlerini almıştır.

2006 yılından itibaren Yurtiçinde ve Yurtdışında İnşaat, Madencilik ve Yol Sektörlerinin; Kırma, Eleme, Yıkama Tesisleri, Beton Santralleri ile diğer tüm ihtiyaçlarına cevap veren FS Makina; uzman mühendis, teknik eleman ve deneyimli işçi kadrosu ile kalite odaklı imalatlar yaparak, sektöründe öncü olmuştur.

 

taş kırma eleme

Sektöründe ihtiyaç olan sabit ve seyyar kırma, eleme, yıkama tesisileri, çeneli ve darbeli kırıcılar, yüksek devirli kum makinaları, konveyör bantlar, titreşimli elekler, yıkama helezonları, beton santralleri, mekanik stabilizasyon plentleri makinalarının imalat ve montajını sorunsuzca yapmaktadır.


FS MAKİNA, Kırma eleme tesisi ve beton santralleri üretiminde, yıların verdiği bilgi birikimi ile birçok ürünü imal etmektedir. Üretmiş olduğumuz bazı makinalar şunlardı: Titreşimli Besleyiciler (Vibro Motorlu) , Çeneli Kırıcılar, Seyyar Çeneli Kırıcı, Primer Kırma Ünitesi, Titreşimli Elekler, Mobil Titreşimli Elekler, Karıştırıcı Panmikser, Sabit Beton Santralleri, Mobil Beton Santralleri, Sekonder Tip Darbeli Kırıcılar, Hidrolik Ayarlı Darbeli Kırıcılar, Dikmilli Kırıcılar, Eleme Yıkama Tesisleri, Kırma Eleme Sistemleri ve Beton Santralleri. Firmamız tesis projelendirme ve tesis bakım onarımını, kalifiyeli usta ve mühendisleri ile gerçekleştirmektedir.

Bizim farkımız ve tecrübemiz sorunsuz şantiye sahasıdır diyen FS Makina,  imalat ve kalite politikasını belirlemiştir.

  • Önce Kalite ve Son Teknoloji Odaklı İmalat
  • Sürekli Ar-Ge ile Kendini Geliştirme
  • Uzman ve Deneyimli Kadro
  • Gününde Teslim ve Montaj
  • Hızlı Servis ve Sürekli Yedek Parça
  • Mutlak Müşteri Memnuniyeti